WE CAN RECOVER YOUR DATA FROM ANY DEVICE OR MEDIA 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. השירותים שלנו

שירותי מעבדת מחשבים ברחובות

מעבדת מחשבים מקצועית היא הרבה יותר מצוות טכנאים מומחים. מעבדת מחשבים מוצלחת משלבת בין ציוד ייעודי, ידע עדכני ושירות בהתאמה אישית, אשר מאפשרים לאנשי המקצוע לפתור את הבעיות שלך במהירות ולהציע לך מגוון רחב של פתרונות לטווח הארוך והקצר. השירות במעבדה הינו שקוף לחלוטין והטכנאים במעבדה מבינים שאנו מטפלים במחשב שלך. לקוחות המעבדה מקבלים את השירות הטוב ביותר ואנחנו עושים כל מה שאנו יכולים בכדי להחזיר אלייך את המחשב במצב תקין במהירות האפשרית.

תיקון מחשבים ניידים ונייחים

בין אם מדובר במחשב ביתי המשמש את כל בני הבית, מחשב נייד המשמש ללימודים או מחשב המשמש כתחנת עבודה בעסק שלך, אין הרבה רגעים יותר מאכזבים מאשר הרגע בו המחשב שלך מפסיק לעבוד. כבר בשיחת הטלפון נוכל לנסות ולהבין את התקלה במחשב שלך ולהציג בפנייך את האפשרויות העומדות בפנייך. התיקון במעבדה הינו מהיר ויסודי כך שלאחר שהמחשב שלך ייצא הוא יהיה מוכן לעבוד עבורך במלוא הכוח ובלי תקלות. לאחר בחינה מלאה של מצב המחשב שלך אנו נוכל לספק לך תמונה מלאה ומציאותית ואת משמעויות התיקונים והשדרוגים השונים. במקרים רבים תיקון קצר יכול להחזיר את המחשב שלך לרמות תפקוד מרשימות.

שדרוג מחשבים והחלפת רכיבים

מרבית המחשבים כיום מורכבים בצורה כזו המאפשרת שדרוג של חלקי חומרה ספציפיים בכדי שהמחשב יוכל להמשיך ולשרת אותך לאורך זמן רב. שדרוג של חלקים במחשב יכול במקרים רבים לבוא במקום רכישת מחשב חדש ולחסוך לך בזמן, כסף והתעסקויות רבות. החלפת מחשב היא תהליך מאיים כאשר תמיד ישנו חשש למידע שיאבד בדרך ושדרוג המחשב שלך יכול להפוך אותו למחשב אשר יענה על כל הצרכים שלך. שדרוג והתקנת החומרה החדשה נעשה בצורה המקצועית ביותר ואנחנו מייבאים את הציוד מהמותגים הגדולים והנחשבים בעולם.

מכירת מערכות מחשב חדשות וציוד נלווה

בחנות המוצרים באתר אנחנו מספקים מגוון רחב של ציוד מחשוב ומערכות מחשב חדשות שלמות. מעבר לכך, אנחנו מספקים ייעוץ טלפוני בו נוכל לשמוע על הצרכים הספציפיים שלך ולהציג בפנייך את כל האפשרויות הקיימות כיום, החל בציוד חדשני של המותגים ועד לציוד בסיסי חלופי אשר פותר צרכים מסוימים. מובן שניתן להתאים את המחשב החדש שלך כך שיענה על כל הצרכים שיהיו לך ממנו מבלי להיגרר להוצאות על יכולות של המחשב בהן לעולם לא יהיה לך שימוש. ציוד המחשוב והמחשבים שאנו מספקים עברו בדיקה על ידינו ואנחנו נושאים באחריות מלאה על כל המוצרים שאנו מספקים ומציעים שירותי התקנה.

שחזור מידע

שחזור מידע ממערכות מחשב אשר קרסו או נפגמו בכל צורה הוא תהליך בעייתי וידיים לא מקצועיות יכולות להוביל לאובדן תמידי של המידע שלך. צוות הטכנאים שלנו במעבדה הינם מיומנים בכל דרכי שחזור המידע והשיטות בהן יש לנקוט כשמדובר במחשבים שונים. הטכנאים שלנו ישתמשו בכל הכלים הקיימים בשביל לשחזר את המידע עבורך תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ושקיפות בנוגע לאפשרות שחזור המידע שלך מן המערכת. לעיתים מערכת הזיכרון נמצאת במצב בו כמעט שלא ניתן לשלוף ממנה דבר והטכנאים שלנו יסבירו לך בדיוק את היכולות שלהם, האפשרויות הקיימות בכלל והמשמעויות הכלכליות שלהן עבורך.

זאב מחשבים, כאן בשבילך

זאב מחשבים הינה מעבדת מחשבים ברחובות המספקת מגוון רחב של שירותים טכנולוגיים, תיקון ותחזוקה של מערכות מחשב לאנשים פרטיים ועסקים כאחד. השירות שאנו מעניקים מותאם ללקוח והטכנאים אשר עובדים במעבדה או יגיעו אלייך נבחרו בקפידה ולאחר סינון. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להגיע למעבדה בשביל שנוכל לפתור את בעיות המחשב שלך עוד היום.

ציוד ואביזרים

תוכלו למצוא אצלנו ציוד היקפי למשרד ולעסק, תוכנות ומערכות מהטובות בשוק והכל כולל אחריות ובהתאמה לצרכים שלכם. לפגישת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

תקשורת

איטיות בגלישה


בעיות בהתחברות לרשת


שיתוף קבצים


סינכרון בין המחשב לסמארטפון


קישוריות bluetooth


שירותים טכניים

שחזור מידע


התקנה ושיתוף  ציוד היקפי ומדפסות


התקנת והגדרת מצלמות אבטחה


תכנון והקמת רשתות 


הדרכות במגוון נושאים

חומרה

מחשב לא נדלק?


נדלק, אך ללא תצוגה?


נכבה עצמאית?


מרעיש?


צפצופים מוזרים?


logo בניית אתרים