WE CAN RECOVER YOUR DATA FROM ANY DEVICE OR MEDIA 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. טכנאי מחשבים
  3. /
  4. טכנאי מחשבים ברחובות

שירותי טכנאי מחשבים ברחובות

כאשר יש לך צורך בטכנאי מחשבים, מומלץ מאוד לבחור באיש מקצוע המגובה בחברה מקצועית ומנוסה. טכנאי מחשבים מומחה אשר יגיע עד אלייך לכל כתובת ברחובות, יידע לאבחן את המחשב שלך, להציג את התקלה ולפתור אותה במהירות האפשרית. כמו כן, כמובן שבנוסף למקרי חירום שונים, טכנאי מחשבים יכול להציע לך מגוון של שירותים אשר יהפכו את השימוש שלך במחשב ליעיל, פשוט ונוח יותר באופן שוטף. הטכנאים יכולים לסייע לך בכל דבר, החל מהתקנות של ציוד או תוכנה ועד לתיקון של מחשבים אשר קרסו בבית או בעסק.

בדיקה ואבחון של מחשבים ומערכות מחשוב

ביצוע בדיקה ואבחון של המחשב שלך יסייעו לך להוציא ממנו את המרב ויחסכו לך את העלויות של רכישת ציוד חדש כאשר הציוד שלך עוד מסוגל לעבוד. במהלך הבדיקה, טכנאי מוסמך ומנוסה ייבחן את מצב המחשב שלך והחומרה שלו ויציע לך את הדרכים הטובות והזולות ביותר להעלות את הביצועים שלו כך שימשיך לענות על הצרכים שלך. בנוסף לכך, בדיקה של המחשב תוכל לוודא שהוא נקי מווירוסים, תוכנות מעקב או תוכנות זדוניות המאטות אותו. מומלץ לבצע בדיקות קבועות למחשבים בכלל ולמערכות המחשב של העסק בפרט.

חיבור לרשת

חיבור מחשב חדש לרשת הוא תהליך חד פעמי וכאשר הוא מבוצע בצורה מקצועית המחשב יעבוד ללא תקלות. התקנה של רשת משרדית או ביתית מצריכה ידע ומקצועיות ולעיתים קרובות התקנה חובבנית מובילה לתקלות רבות, התנתקויות, אובדן של מידע ופגיעה באבטחת המידע הקיים על גבי הרשת. הטכנאי המקצועי אשר יתקין את הרשת שלך יתעד את מהלך ההתקנה ואת כל הפרטים כך שהוספה של מחשב נוסף בעתיד או עדכון של הרשת יהיו תהליכים פשוטים ומהירים. אנחנו מציעים אחריות על התקנת הרשת ושירותים של תחזוקה שוטפת של הרשת המשרדית או הביתית שלך.

התקנת מדפסות, סורקים ופקסים

האפשרויות אשר מספקת לך כל מדפסת סטנדרטית כיום הן רחבות במיוחד, כולל הדפסה ממכשירים ניידים כגון סמארטפונים ומחשבי לוח. אולם, כדי להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר, עלייך לבצע התקנה מקצועית של המדפסת ולהכיר את היכולות שלה. התקנת מדפסות רשת ומדפסות המשותפות למספר מחשבים היא הדרך היעילה ביותר להדפיס במשרד אך חשוב להתקין את המדפסת כך שכל ההדפסות יעברו ושהעומס לא יפגע באיכות ההדפסות ובעבודת המשרד שלך. התקנת מדפסות הינו שירות הניתן גם למדפסות אשר לא נרכשו דרכנו וישנה אחריות על טיב ההתקנה וסיוע במקרים בהם הציוד אינו מגיב או עובד כראוי.

שירותי טכנאי מחשבים ברחובות עד לביתך

טכנאי מקצועי יגיע עד למערכת המחשב שלך, יאבחן את התקלה ויימצא את הפתרון המהיר והנכון ביותר עבורך. בעזרת שירות שקוף והבנה מלאה של הבעייתיות במחשב אשר אינו עובד כראוי, הטכנאים שלנו יחזירו אותך לשגרה בהקדם האפשרי. טכנאי המחשבים אשר יגיע עד אלייך יוכל לעשות יותר מרק לפתור לך תקלה. הטכנאים שלנו מוסמכים לאבחן את מצב המחשב שלך, לשדרג את התוכנה והחומרה במקרה הצורך ולהעלות את ביצועי המחשב האישי או המשרדי שלך.

השירות שמגיע לך

אנו בזאב מחשבים מאמינים כי שירותי טכנאי ברחובות לתיקון מחשבים והתקנת רשתות ומדפסות הינו חשוב ביותר, הן לאנשים פרטיים והן עסקים בעולם המודרני שרוצים ליהנות ממערכות המחשוב שלהם או להתגבר על תקלה ולחזור במהירות לשגרה. בכדי לספק לך את המענה הטוב ביותר, הרכבנו צוות של אנשי מקצוע המסוגלים לפתור את כל בעיות המחשוב שלך ביעילות וביסודיות. לטכנאי המחשבים שלנו יש גישה לכלים ולציוד המחשבים המתקדם ביותר. השירות שאנו מספקים הינו אישי, במטרה להביא את המחשב למצב שהוא עונה על הדרישות שלך מבלי שהדבר יגרור אותך להוצאות כלכליות לא נחוצות ולעיכובים מיותרים. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני כעת, ולתת לנו לטפל בנושאי המחשוב שלך באופן מקצועי.

ציוד ואביזרים

תוכלו למצוא אצלנו ציוד היקפי למשרד ולעסק, תוכנות ומערכות מהטובות בשוק והכל כולל אחריות ובהתאמה לצרכים שלכם. לפגישת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

תקשורת

איטיות בגלישה


בעיות בהתחברות לרשת


שיתוף קבצים


סינכרון בין המחשב לסמארטפון


קישוריות bluetooth


שירותים טכניים

שחזור מידע


התקנה ושיתוף  ציוד היקפי ומדפסות


התקנת והגדרת מצלמות אבטחה


תכנון והקמת רשתות 


הדרכות במגוון נושאים

חומרה

מחשב לא נדלק?


נדלק, אך ללא תצוגה?


נכבה עצמאית?


מרעיש?


צפצופים מוזרים?


logo בניית אתרים