WE CAN RECOVER YOUR DATA FROM ANY DEVICE OR MEDIA 

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. שירותי IT לעסקים

שירותי IT לעסקים

מחשבים ומערכות מחשוב אחראיים כיום למרבית התפוקה של עסקים רבים ותקלות במערכות המחשוב יכולות להוביל להשבתה של פעולת העסק ולירידה ברווחיות. בעוד עסקים גדולים מסוגלים להחזיק מחלקות שלמות המתחזקות את מערכות המחשוב שלהם, עסקים קטנים ובינוניים רבים נאלצים להסתפק בשירות חובבני. שירותי IT לעסקים מאפשרים לעסק שלך לקבל תחזוקה מקצועית וליווי מלא בכל תחום המחשוב מבלי להשקיע מעבר לצרכים האמתיים שלך. השירות לעסקים כולל תיקון של מחשבים, תחזוקה שוטפת של רשתות משרדיות, ייעוץ ומענה ועוד. בעזרת טכנאי מחשבים אשר נבחרו בקפידה אנו מסוגלים להציע לעסק שלך ליווי הכולל את כל הצרכים של מערכות הטכנולוגיה בהן יש לך שימוש.

טכנאי מחשבים לעסקים

בניגוד לטכנאי מחשבים פרטיים, טכנאי מחשבים לעסקים פועל תחת ההבנה שכל רגע בו המחשב אינו מתפקד כראוי הוא רגע בו העסק שלך סובל. מעבר לכך, תיקון מחשב משרדי חייב להיעשות במקצועיות כך שהתקלה לא תחזור ושהתיקון לא ייפגע בפעילות המחשבים המשרדיים הנוספים. טכנאי המחשבים יוכל להגיע לבדיקות שגרתיות בכדי לוודא שמערכות המחשב שלך עובדות כראוי ושאין שום הפתעות המחכות לך מעבר לפינה. מעבר לכך, מומלץ להיעזר בטכנאי בעת התקנה של תוכנות חדשות או חומרה.

ציוד מחשוב במחירים מיוחדים לעסקים

הודות לכך שמעבר לאספקת שירות מלא בתחזוקה שוטפת ותיקון של מחשבים - אנו גם מספקים ציוד מחשוב וחומרה באופן שוטף – ביכולתנו להציע לעסק שלך את הציוד בו יש לך צורך במחיר אטרקטיבי. כמובן שמעבר לציוד חדש אנחנו גם מספקים עדכון מערכות ספציפיות ועדכונים כוללים של מחשבי המשרד שלך והציוד הנלווה. בעת רכישת ציוד חדש למשרד, טכנאי מקצועי יתקין את הציוד ויוודא שהוא משתלב בסינרגיה מלאה עם מערכות המחשב הקיימות אצלך.

התקנת רשתות לעסקים

רשתות מחשבים עסקיות הן דרך מצוינת לייעל את השימוש שלך במערכות המחשב הנמצאות ברשותך ובכך להאיץ הרבה מתהליכי העבודה בעסק שלך. רשתות עסקיות צריכות להיות מאובטחות ומותאמות לצרכים ולאופן העבודה של העסק שלך ולכן ההתקנה נעשית לאחר הבנה מלאה של הצרכים שלך. לאחר ההתקנה אנו מספקים ליווי עסקי מלא וסיוע במקרים של בעיות או הוספת אפשרויות לרשת. רשתות משרדיות יכולות לכלול גיבויים, תקשורת בין מחשבי המשרד, מערכת מיילים פנימית, אבטחה, חיבור לאינטרנט, שימוש במכשירים כגון מדפסות וסורקים על ידי מספר מחשבים ועוד.

תחזוקת מחשבים ניידים ונייחים לעסקים

המחשבים של העסק שלך הם מכלי העבודה החשובים ביותר בו ולכן תחזוקה שוטפת של מערכות המחשוב שלך היא קריטית לתפקוד תקין של המשרד. התחזוקה כוללת תיקון של מחשבים ניידים ונייחים הלוקים בתפקוד, עדכון מחשבים והוספת חומרה בכדי שיענו על צרכי המשרד ואבחון של מצב המחשוב באופן כללי. בנוסף לכך, תחזוקה שוטפת יכולה לכלול גם עדכוני תוכנה ועדכון כל המערכת המשרדית שלך על פי החידושים המתקדמים ביותר כיום. תחזוקה מקצועית של מערכות המחשב המשרדיות שלך היא הדרך הטובה ביותר בכדי להימנע מתקלות במערכת המחשוב ומפגיעה בתפקוד המשרד שלך.

זאב מחשבים – מחלקת המחשבים העסקית שלך

זאב מחשבים הינה חברה המתמחה בעדכון מערכות מחשב ואספקת ציוד מחשבים לאנשים פרטיים ולעסקים. השירות העסקי שלנו מגיע מתוך ההנחה שכשאר מדובר בעסק שלך, אין מקום לטעויות. אנחנו בוחרים את טכנאי המחשבים אשר יופקדו על מערכות המחשב שלך בקפידה ולוקחים אחריות מלאה על אופי השירות ואיכות התוצאה. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר עוד היום, להסביר לנו את הצרכים של העסק שלך, לקבל שירות מלא בכל נושא המחשבים ופשוט לעבוד בראש שקט.

ציוד ואביזרים

תוכלו למצוא אצלנו ציוד היקפי למשרד ולעסק, תוכנות ומערכות מהטובות בשוק והכל כולל אחריות ובהתאמה לצרכים שלכם. לפגישת ייעוץ חינם צרו איתנו קשר

תקשורת

איטיות בגלישה


בעיות בהתחברות לרשת


שיתוף קבצים


סינכרון בין המחשב לסמארטפון


קישוריות bluetooth


שירותים טכניים

שחזור מידע


התקנה ושיתוף  ציוד היקפי ומדפסות


התקנת והגדרת מצלמות אבטחה


תכנון והקמת רשתות 


הדרכות במגוון נושאים

חומרה

מחשב לא נדלק?


נדלק, אך ללא תצוגה?


נכבה עצמאית?


מרעיש?


צפצופים מוזרים?


logo בניית אתרים